Wyświetlanie wszystkich wyników: 7

 • Frytki HEH – Bluza na zamek

  209 

  Frytkowa uczta w krainie keczupu. Przód stylizowany na etykietkę słynnego keczupu, choć dyskusje na temat tego, który keczup jest najlepszy, nadal trwają. Idealna odzież nie tylko dla fanów Krzysia oraz wysokokalorycznych posiłków fast food. HEH.

  Wybierz opcje
 • Kanapki Krzysztofa Szufli – Bluza z zamkiem

  209 

  Kompilacja wybornych kanapek wprost z kuchni Krzysztofa Szufli. Od paprykarza szczecińskiego, przez boczek i serek topiony aż do spalonego tosta, no i oczywiście nie może zabraknąć keczupu! Delikatesy autentycznej kuchni polskiej, doskonałe także na prawdziwy i unikalny upominek z Polski. Gwarantowane pobudzenie ślinianek wszystkich w otoczeniu nosiciela kanapkowej odzieży.

  Wybierz opcje
 • Mega Kanapki – Bluza z zamkiem

  209 

  Kanapki Krzysia Szufli w wersji mega – dla największych łasuchów. Perła kuchni polskiej, której nie odnajdziecie w książce kucharskiej ani restauracji: boczek na musztardzie, serek topiony, paprykarz szczeciński, plastry pomidora czy szynka z keczupem – wszystko na pięknych półkromkach prawdziwego polskiego chleba. Krzyk mody, który sprawi, że zabłyśniesz w każdym towarzystwie. Doskonały wyraz patriotyzmu kulinarnego i odzieżowa awangarda, która wywoła niejeden uśmiech na twarzy.

  Wybierz opcje
 • Retroszufla – Bluza na zamek

  209 

  Wizerunek Krzysztofa Szufli z stylu retro i w charakterystycznej, monumentalnej perspektywie. Stylizacja nadaje portretowi ponadczasowy charakter. W sam raz na długie wieczory gry na konsoli czy wieczorną sesję filmową Powrotu do Przyszłości z kubełkiem popcornu… oczywiście z keczupem.

  Wybierz opcje
 • Szufla Cinematic – Bluza na zamek

  209 

  Mroczny Krzysztof niczym Cthulhu majestatycznie spożywa posiłek – grafika utrzymana w klimatach plakatu filmowego kina akcji. Legendarne pieczonki to porcja tylko dla mistrzów! Styl tylko dla odważnych, którzy nie boją się kalorii!

  Wybierz opcje
 • Szufla-Warhol – Bluza na zamek

  209 

  Tysiąc twarzy Krzysia w artystycznej aranżacji stylizowanych na plakaty Andy’ego Warhola. Kontrastowe kolory w stylu pop-art zabierają nas w lata 60-te, w których to właśnie puszka zupy była dziełem sztuki. Wizerunek Krzysztofa Szufli powielony pod każdym kątem staje się nie tylko protestem przeciw elitarności sztuki, ale także jest antytezą manier mediów społecznościowych. Przeciw epoce sztucznych, przesadnie doskonałych, wybieranych z wielokrotnych podejść do zdjęcia i koloryzowanych filtrami tożsamości kreowanych w mediach społecznościowych przez influencerów czy youtuberów.

  Wybierz opcje
 • Tysiąc Twarzy Krzysia – Bluza na zamek

  209 

  Tysiąc twarzy Krzysia w radosnej kompozycji rozświetli również twarze wszystkich znajomych. Odzież pełna emocji i ekspresji – zaskoczenia, zwątpienia, radości, pasji czy szczęścia – wyraża więcej emocji, niż niejeden odcinek Klanu.

  W zależności od rozmiaru i modelu ubrania, rozłożenie elementów na tkaninie może różnić się od ilustracji.

  Wybierz opcje